"Oro" - synonim cennego materiału. Ta ekskluzywna kolekcja włoskich płytek marki Lafaenza, inspirowana cudami natury, interpretuje cztery z nich:

BLUE LACE AGATE pochodzący z Ameryki Południowej - jego nazwa inspirowana jest rysunkiem pasków, które wydają się tworzyć delikatną koronkę. W naturze agat ten wydaje się półprzezroczysty z szerokimi pasmami, od białego do niebieskiego w różnych odcieniach.

OCEAN BLUE - spektakularny onyks z Azji Środkowej, w którym każdy podział jest dziełem sztuki. Szare / ciemnoniebieskie odcienie mieszają się z niebieskawo-białymi powierzchniami, impregnowanymi tu i ówdzie kolorami ochry i złota.

IVORY CREAM - wydobywany na Sycylii; jest to materiał, który należy do marfili, ale w porównaniu z nimi okazuje się jaśniejszy oraz charakteryzuje się subtelnymi rdzawymi żyłkami.

ILLUSION BRONZE - pochodzi z wyżyn Azji Mniejszej. Jego niezwykły wygląd oczarowuje i sprawia wrażenie namalowanego. Piękne użylenie waha się od brązowego do beżowego i niebieskawo-szarego.

Płytki Lafaenza Oro dostępne są w formacie: 90x180cm, 60x120cm, 90x90cm oraz 60x60cm w wersji naturalnej i w połysku. W celu otrzymania wyceny prosimy podać format płytki, szacowaną ilość oraz kod pocztowy dostawy: info@pieknie.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl