Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Część produktów na sklepie posiada adnotację "Produkt dostępny na zamówienie". Oznacza to, że dany towar jest sprowadzany lub produkowany na indywidualne zamówienie Klienta. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności produktu na magazynie producenta. Termin realizacji zamówienia potwierdza Klientowi nasz pracownik w formie telefonicznej lub mailowej. Realizacja zamówienia następuje po wpłaceniu zaliczki, którą zazwyczaj Klient zobowiązany jest wpłacić na poczet realizacji indywidualnego zamówienia. Wysokość zaliczki ustalana jest indywidualnie telefonicznie lub mailowo (płytki, ceramika, armatura: około 30% wartości zamówienia, tapety na wymiar indywidualny: przedpłata 100%). W przypadku towarów na zamówienie nie ma możliwości jego realizacji z formą płatności za pobraniem, tylko płatność online lub przelew na konto.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna (przelewy 24) - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska DHL umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl