Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Zamówienia wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty, nie ma możliwości wysyłki zamówienia na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

  Dane do przelewu:
  Andbud Salon Łazienek Technika Grzewcza - Grupa SBS
  Czesława Andrysiewicz
  ul. Kopernika 32
  39-400 Tarnobrzeg

  Tytułem: Pieknie.pl i numerem zamówienia lub numerem PROFORMY.

  Konto bankowe: Bank Pekao S.A.
  Nr: 13 1240 2744 1111 0000 4004 6989

 • Pobranie - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy. Płatność przy odbiorze możliwa jest tylko dla produktów dostępnych na naszym stanie magazynowym (produkty sprowadzane i produkowane na indywidualne zamówienie wymagają wpłaty zaliczki).
 • Płatność elektroniczna (przelewy 24) - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

 • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
 • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
 • inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl