Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Płatność elektroniczna (Przelewy24) - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i wykonujesz przelew, który od razu pokazuje się w naszym systemie. Tak opłacone zamówienie jest od razu przekazywane do realizacji.

 • Przelew tradycyjny - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Zamówienia wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty, nie ma możliwości wysyłki zamówienia na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

  Dane do przelewu:
  Andbud Salon Łazienek Technika Grzewcza - Grupa SBS
  Czesława Andrysiewicz
  ul. Kopernika 32
  39-400 Tarnobrzeg

  Tytułem: Pieknie.pl i numerem zamówienia lub numerem PROFORMY.

  Konto bankowe: Bank Pekao S.A.
  Nr: 13 1240 2744 1111 0000 4004 6989

 • Pobranie - najszybsza opcja, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami. Płatność przy odbiorze możliwa jest tylko dla produktów dostępnych na naszym stanie magazynowym.
  Kwota pobrania nie może przekraczać 5000zł. W sytuacji gdy wartość zamówienia jest wyższa poprosimy o dopłatę różnicy na nasze konto bankowe.

  Produkty sprowadzane i produkowane na indywidualne zamówienie a przesyłka pobraniowa: takie zamówienia wymagają wpłaty zaliczki na poczet realizacji (około 30%wartości zamówienia). Pozostała kwota może zostać opłacona za pobraniem, po wyprodukowaniu lub sprowadzeniu produktu zza granicy.

Na wpłatę czekamy 7 dni od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane a rezerwacja produktu (np. płytek) wycofana z systemu.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
tel. 604 142 985 (pon.-pt. 9.30-16.30)
mail: info@pieknie.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl