Florim Nature Mood to połączenie marmuru i drewna w wyrafinowanej formie gresowych płytek. Dzięki kolekcji Nature Mood przyroda wdziera się do domów, wzbogacając przestrzenie stworzone przez człowieka.

Tło płytek Rainforest przywodzi na myśl roślinność lasów tropikalnych, z cienkimi brązowymi żyłkami, które przypominają korę drzewa. Glacier przywołuje biel lodowców z delikatnymi grzbietami jasnej i ciemnej szarości. Mountain Peak inspirowany jest zróżnicowanym wyglądem i ciepłymi kolorami pasm górskich w okresie letnim. Tundra nawiązuje do przemiany ziemi, krzewów i opadów śniegu, która charakteryzuje polarny system środowiska Arktyki. Ostatni z wzorów - Riverbed - przypomina żwirowe dno rzeki z mnogością kamieni wygładzonych przez płynącą wodę.

Płytki - deski - Planks 01, 02, 03, 04, 05 i 06 to najbardziej uniwersalne elementy kolekcji. Zaprojektowane zostały jako paleta kolorów drewna o czystym, minimalistycznym stylu, bez wyraźnych wtrąceń takich jak sęki. Płytki Planks wykorzystują niuanse fornirów i dają możliwość personalizacji przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych budynków, zgodnie z własnym kreatywnym gustem. Płytki kamienne i płytki imitujące drewno można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc unikalne kompozycje inspirowane naturą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl